استفاده از ربات اسباب بازی تبدیل شوندگان در اتاق عمل جراح دردسر ساز شد

ربات‌ها فقط به روش‌های پیچیده پزشکی کمک نمی‌کنند و عمیق‌ترین مناطق فضا را کاوش می‌کنند: آنها همچنین به بچه‌ها کمک می‌کنند تا در کلاس درس بیاموزند.

ربات اسباب بازی تبدیل شوندگان با کودکانی دوست می شوند که برای صحبت با همکلاسی های خود خجالتی هستند و می توانند توجه دانش آموزانی را که در غیر این صورت مشکل تمرکز دارند، جلب کنند.

مربیان به روش های مختلفی از کمک ربات ها استفاده می کنند.

برخی از ربات ها با دانش آموزان فردی کار می کنند، در حالی که برخی دیگر به کل کلاس کمک می کنند. در اینجا چند راه وجود دارد که می توانید دوستان Evo را در حال کمک به مدرسه بیابید.

ربات ها دانش آموزان اوتیسمی را راحت تر می کنند.

یکی از کاربردهای اصلی ربات های کمکی کمک به دانش آموزان با نیازهای ویژه و فراگیرانی است که در طیف اوتیسم قرار می گیرند.

Blue Frog Robotics شرکت مادر بادی، یک ربات همراه است که برای توسعه مهارت های اجتماعی با بچه ها در محیطی کم استرس کار می کند.

ربات

آنها می نویسند: «کودکان مبتلا به اختلال طیف اوتیسم (ASD) اغلب از فقدان چشمگیر علاقه و توانایی برای تعامل، توانایی محدود در برقراری ارتباط، و نشان دادن رفتارهای تکراری و پریشانی در مواجهه با تغییرات برخوردارند.

برای بسیاری از ما تصور اینکه نتوانیم زبان بدن، حالات چهره یا اهمیت فضای شخصی را رمزگشایی کنیم، بسیار سخت است.

ربات ها دانش آموزان اوتیسمی را راحت تر می کنند.

این ربات اسباب بازی کوچک داستان می گوید و با بچه ها تمرین می کند، هیچ گاه بی تاب، خسته و بی حوصله نمی شود.

حرکات و حرکات انسان‌نمای بادی باعث می‌شود که دانش‌آموزان بخواهند او را راضی کنند و سوالات را به درستی دریافت کنند و در این بین مهارت‌های تعامل اجتماعی را بیاموزند.

بادی اولین ربات اسباب بازی نیست که با کودکان در طیف اوتیسم کار می کند.

NAO توسط Softbank Robotics رباتی است که از سال 2006 مشغول به کار بوده است و بیش از 10000 عدد از این روبات های انسان نما وجود دارد که به مردم در سراسر جهان کمک می کنند.

سافت بانک همچنین Pepper، اولین ربات انسان نمای احساسی را ساخت که در بیمارستان ها و سایر موقعیت های پزشکی کمک می کند.

همانطور که کودکان وقت خود را با ربات اسباب بازی می گذرانند و مهارت های اجتماعی را توسعه می دهند، در تعامل با بزرگسالان راحت تر می شوند. امروزه یک کودک با یک ربات صحبت می کند، اما به زودی می تواند با والدین یا معلم خود گفتگو کند.