مایع دستشویی طبیعی که به پوستان مرد مسن طراوت بخشید

مایع دستشویی طبیعی رایج‌تر است و راحت‌تر از صابون نواری در نظر گرفته می‌شود، اما همیشه اینطور نبوده است.

در گذشته ما فقط صابون جامد داشتیم که در قالب می آمد. من شخصا از هر دو استفاده می کنم و چیزی در برابر صابون مایع خوب ندارم.

با این حال، نوع صابون مورد علاقه من، دست پایین، صابون نواری خانگی است.

ما عمدتاً به دلیل بازاریابی و سودآوری به استفاده از صابون مایع عادت کرده ایم صابون مایع در درجه اول آب است.

شستن دست‌ها کووید-19 را از بین می‌برد شستن با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه تعداد میکروب‌های روی دست‌های ما را کاهش می‌دهد.

این مورد چه از صابون نواری یا صابون مایع استفاده کنید. هر دو نوع سورفکتانت ها یا مولکول هایی دارند که کشش سطحی را کاهش می دهند و به صابون اجازه پخش شدن می دهند.

سورفکتانت‌های صابون ترکیباتی با خاصیت دوگانه هستند: یک قسمت با آب و بخش دیگر با کثیفی، روغن و میکروب‌های روی پوست ما برهم‌کنش دارد.

کووید-۱۹، یک ویروس «پوشش‌دار» که توسط غشای لیپید یا اسید چرب احاطه شده است، علامت آسانی برای این سورفکتانت‌ها است که در حل کردن غشاء مؤثر هستند.

نوار یا صابون مایع صابون های نواری و مایع به یک اندازه در کاهش تعداد میکروب های روی پوست ما موثر هستند.

چون هر دو سورفکتانت دارند، یکی بهتر از دیگری نیست. از نظر زیبایی شناسی، آنها کمی متفاوت هستند.

برخی از صابون‌های میله‌ای روی ظرف صابون باقی می‌مانند که نگاه به آن برای برخی افراد کثیف و ناخوشایند است. و هر دو ردپای کربن متفاوتی دارند.

تاریخ استفاده از صابون تخته ای حداقل به 2800 سال قبل از میلاد برمی گردد.

چربی های حیوانی یا گیاهی هنگامی که با مواد قلیایی (معمولاً لیمو) واکنش می دهند، به صابون و الکل تبدیل می شوند.

اصطکاک ایجاد شده در اثر مالیدن دست ها با صابون نواری یک امتیاز در بهداشت دست است زیرا ممکن است زباله ها را بهتر از بین ببرد.

اگرچه ممکن است باکتری ها روی صابون های نواری رشد کنند این باعث نگرانی برخی افراد می شود مطالعات نشان می دهد که در حین شستشو از صابون نواری به دست ها انتقال کمی وجود دارد.